top of page

Artık, DeFacto'da herkesin bir danışmanı varDeFacto, moda ile teknolojinin gücünü birleştiriyor ve Karıştır & Eşleştir yapay zeka uygulaması ile moda tutkunlarına yenilikler sunmaya devam ediyor.

Global moda markası DeFacto, son teknoloji ürünü çözümlerle moda dünyasına bir yeniliği daha kazandırdı. DeFacto.com üzerinden hizmet veren Karıştır & Eşleştir uygulamasıyla artık moda severler, sezon trendlerini takip eden ve böylece ürün eşleştirmeleri ile kişiye özel seçenekler sunan yapay zeka temelli ‘stil danışmanına’ kavuşuyor. ‘Ulaşılabilir moda’ misyonuyla hareket eden DeFacto, Karıştır & Eşleştir uygulamasıyla herkesin kendi özgün stilini oluşturması için son trendlerden ve sayısız seçenekten yararlanmasını sağlıyor. Seçilen tek bir ürüne, tişörtten, hırkaya, çantadan, ayakkabıya kadar geniş bir alternatif seçeneği oluşturan, toplamda 25 bin adet ürüne sayısız kombin önerisi sunan uygulama bir ilke imza atıyor.

Karıştır & Eşleştir yapay zeka uygulaması, sezonun en moda renkleri, desenleri ve koleksiyon parçaları doğrultusunda eşleştirmeler yapıyor. Moda öncüleri ve fikir önderlerinin anlık sosyal medya içerikleri de dahil olmak üzere geniş bir veri tabanı üzerinden algoritmalarla yönetilen Karıştır & Eşleştir, kişiye özel seçeneklerle en iyi kombinlerin oluşturulmasını sağlıyor.


2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page