top of page

Bağ Bozumundan Kadehe Uzanan Yol“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, şarapseverlerin heyecanla beklediği bağ bozumu ayını ‘Stem Zero’ kadehleriyle kutluyor.

Hafifliği ve inceliği ile fark yaratan Stem Zero Koleksiyonu, Yunan Mitolojisi’ne kadar uzanan bağ bozumu döneminde şarap tutkunlarını eşsiz bir deneyime davet ediyor. Yalın, elegan ve sofistike Stem Zero koleksiyonu, üstün cam teknolojisi “Ion Shielding” ile tasarım zekasını yüksek seviyede buluşturarak, şarabın duyumunu artıran kadehleriyle fark yaratıyor. Tasarımı ile dokunma, tatma ve koklama duyularının etkisini üst seviyeye çıkaran NUDE Stem Zero şarap kadehleri, bağ bozumunda lezzet keşfine çıkan şarapseverlerin vazgeçilmezi oluyor. Darbe, eğme ve düşme gibi dayanıklılık testlerinden aldığı yüksek sonuçlarla sınırları zorlayan Stem Zero koleksiyonu, köpüklü, beyaz ve kırmızı şarap için 19 farklı kadeh ve su bardağından oluşuyor. En sevdiğiniz şarapları sofistike siluetlere sahip NUDE Stem Zero bardaklarıyla eşleştirme zamanı…

NUDE koleksiyonlarına Paşabahçe Mağazaları ve nudeglass.com’dan ulaşılabilirsiniz.

Camın en yalın hali: ‘NUDE’

Dünyanın ikinci en büyük cam ev eşyası üreticisi Şişecam Topluluğu'nun global tasarım markası NUDE, dünya prömiyerini 2014 yılında Maison Objet Paris’te yaptı. Ardından Milano ve Frankfurt’taki uluslararası fuarlarda boy gösterdi ve büyük beğeni topladı. Tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesi ile tasarlayan NUDE; Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcıları ile çalışıyor. Her koleksiyonunda cam teknolojisi ve işçiliğindeki hünerle tasarım yetkinliğini birleştiren NUDE markası, kullanıcıların tutku ve zevklerini en estetik biçimde yansıtan, duyumlarını artıran yaratıcı koleksiyonlar içeriyor.

NUDE tasarımları Türkiye'de Paşabahçe Mağazaları'nda satılıyor. Global ölçekte ise Neiman Marcus, Saks Fifth Avenue, Nordstrom, WallpaperSTORE*, MOMA(Francisco, New York, Tokyo ), Bloomingdale’s, John Lewis, Fenwick, AMARA Living, La Rinascente Milan, satış noktaları arasında yer alıyor. Nudeglass.com ile de dünyanın yüz yirmi ülkesine satış yapılıyor.
8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page