top of page

Eker Probiyotik Ailesi, Orman Meyveleri ile Zenginleşti


Süt ve süt ürünleri sektörünün öncü markası Eker, sağlık ve lezzetin buluştuğu fark yaratan ürünlerinin arasına yenilerini ekliyor. Orman meyveli probiyotik yoğurt ve kefir seçeneklerini çıkaran Eker Süt Ürünleri, yeni kefir ürününü çok talep edilen litrelik ambalajında da lezzet severlerin beğenisine sunuyor.


Türkiye'yi 45 yıldır lezzet ve tazelikle buluşturan Eker’in ürün ailesi, sağlıklı beslenme trendleri doğrultusunda genişlemeye devam ediyor. Eker’in son dönemde odaklandığı lezzet seçenekleri arasında, probiyotik ürünler ön plana çıkıyor.


Yeterli miktarda tüketildiğinde bağırsak florasını geliştirerek metabolizmaya fayda sağlayan canlı mikroorganizmalar olan probiyotikler, bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı oluyor.Orman meyvelerinin harmanlandığı enfes kıvam

Eker, farklı damak zevklerine hitap eden probiyotik ürün grubuna lezzet severlerin merakla beklediği “orman meyveli” seçeneğini de ekliyor. Böğürtlen, yaban mersini, ahududu gibi orman meyvelerinin harmanlandığı aromasıyla enfes bir kıvama ulaşan Eker Orman Meyveli Probiyotik Yoğurt, 400g ve 4'lü 100g'lık set halinde, Probiyotik Kefir ise 200ml ve 1 litrelik seçeneklerle lezzet severlerin beğenisine sunuluyor.


Eker’in meyveli probiyotik yoğurt serisinde ayrıca; Çilekli Probiyotik Yoğurt ile Kayısılı Probiyotik Yoğurt seçeneklerinin yanı sıra şeker ilavesiz İncirli Yulaflı Probiyotik Yoğurt ile Hurmalı Chialı Probiyotik Yoğurt bulunuyor.


Eker Orman Meyveli Kefir, nefis tadı ve yumuşak içimi sayesinde hem yeni lezzet deneyimleri yaşamak isteyen yetişkinlere hem de çocuklara hitap ediyor. Eker’in 200ml probiyotik kefir grubunda; sade, ananaslı, çilekli, elma tarçınlı ve şeftali kayısılı seçenekleri yer alırken; sade, çilekli ve orman meyveli seçeneklerin litrelik ambalajları da yer alıyor.


Eker, yeni ürünlerle zenginleştirdiği probiyotik ürün grubuyla lezzet severlere fayda sağlamayı amaçlıyor.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page