top of page

Günlük Kahve Yorumları 300 Bine Ulaştı


Uzun zamandır hasret kalınan bayram ziyaretlerine ve sohbetlerine kahve eşlik etti. Türkiye başta olmak üzere Orta Doğu ülkeleri, Amerika, Almanya ve Hollanda’da aktif kullanılan süper eğlence uygulaması Kaave’nin bayramda kullanımı tam 1,5 kat arttı. Aylık 5,5 milyon aktif kullanıcıya ulaşan uygulamanın kahve yorumları, 200 binden 300 bine yükseldi.


Her geçen gün yenilenen uygulamaya “Fırsatlar” bölümü ve trend içerikler ekleyen Kaave, yeni dönemde 2 kat büyüyerek 100 milyon kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. Kullanıcılarının keyiflerine ortak olan süper eğlence uygulaması, Ramazan Bayramı’nda da kullanımını tam 1,5 kat arttırdı.

2011 yılından bu yana eğlence kategorisinde global mobil uygulamalar üreten Kaave’nin kurucusu Selin Sağol Sade, bayram tatili döneminde uygulamaya gösterilen ilginin arttığına dikkat çekti ve şunları söyledi: “Mobil eğlence uygulamamız Kaave, sevilen karakterleriyle hem yurt içi hem de yurt dışından milyonlarca kullanıcısını mutlu etmeye devam ediyor. Özellikle kahve tüketiminin arttığı bayram döneminde de günlük kullanım oranı 1,5 kat yükseldi ve uygulamamız kahve yorumlarını 200 binden 300 bine çıkardı.”

Mobil oyunuyla hem kazandırıyor, hem keyiflendiriyor

Mobil dünyada yapay zekaya insan önsezisini kazandıran ilk ve tek uygulama Kaave, mini oyunu Falcı Bacı’nın Bahçesi ile de kullanıcılarına hem kazandırıyor hem de uygulamada eğlenceli vakit geçirilmesini sağlıyor. Kullanıcılar, bayramda zamanlarının yüzde 70’ini Kaave içindeki oyunda geçirip hem hediyeler kazandılar hem de bayram keyiflerine keyif kattılar.

6 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page