top of page

Herbalife Nutrition’dan Su İçmeyi Sevdiren Aroma


Bitkisel içerikli beslenme ürünlerinde uzman Herbalife Nutrition’ın konsantre içecek serisinin yeni üyesi Herbal Aloe Konsantre İçecek Mango, günlük su alımını destekleyen özel bir formülü bir araya getiriyor. Mangonun ferahlatıcı etkisiyle su içmeyi keyfe dönüştüren yenilikçi ürün, yüzde 40 oranında renksizleştirilmiş aloe vera yaprağı suyu içeriyor.

Gün içinde bol su tüketmek aktif yaşam yolunda kazanılması gereken en önemli alışkanlıklardan biri. İçme suyunu tatlandırmak için farklı aromalardan faydalanmak ise su içmeyi kolaylaştırıyor ve günlük su tüketiminin artırılmasına yardımcı oluyor.

İnsanların aktif yaşam alışkanlıkları geliştirmelerine destek olma amacıyla inovatif beslenme ürünleri geliştiren Herbalife Nutrition, içme suyunu değişik aromalarla lezzetlendirmek isteyenler için hazırladığı, renksizleştirilmiş aloe vera yaprağı suyu içerikli konsantre içecek ailesini yeni aromalarla genişletmeye devam ediyor. Sıvı ihtiyacının desteklenmesine yardımcı olan Herbal Aloe Konsantre İçecek Mango, düşük kalorili ve şekersiz oluşuyla da tercih sebebi oluyor. Yüzde 40 oranında, renksizleştirilmiş aloe vera yaprağından soğuk sıkım yoluyla elde edilen aloe vera suyu içeren Herbal Aloe Konsantre İçecek Mango, mangonun ferahlatıcı tadıyla benzersiz bir uyum yakalıyor.
2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page