top of page

Kızılay'dan Sağlığımıza Bir Artı Daha


Kızılay Doğal Maden Suları, iyi yaşam tercihlerini destekleyecek yeni Kızılay Plus markasını, Yeşil Çay + Ginseng ve Kara Mürver + Çinko ürünleriyle tüketicilerin beğenisine sundu.

Kızılay Doğal Maden Suları, ilk kez piyasaya sunduğu Kızılay Plus kategorisinin iki yeni ürününü, iki farklı senaryoda hazırlanan yeni reklam filmiyle tüketicilere tanıttı. #biartısıvar diyerek Kızılay Plus’ın iki yeni ürünü “Kara Mürverli” ve “Yeşil Çaylı”nın Çinko ve Ginseng destekli içeriklerine vurgu yapan marka, sağlıklı yaşam yolculuğundakileri lezzetli bir deneyimin yanı sıra zindelik ve bağışıklıkla buluşturuyor.


Kızılay Maden Sularının “Kara Mürverli” ve “Yeşil Çaylı” ürünlerinin günlük yaşamda tüketicilerin enerji ihtiyaçlarına ve bağışıklıklarına katkı yaptığı açıklandı. “Bi’ Artısı Var” mottosuyla pazara sunulan Kızılay Plus ürünlerinden Kara Mürver ve Yeşil Çayın enfes tatları ilk kez Kızılay Plus ile maden suyuyla bir araya geliyor. Kolay içimi ve lezzetinin yanı sıra Kızılay Plus Kara Mürverli, içinde bulunan çinko ile bağışıklık sistemini desteklerken, Kızılay Plus Yeşil Çaylı içinde bulunan Ginseng ile zindelik veriyor.

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page