top of page

Kahve Lezzetine Estetik Bir Katkı: LAV TRUVA


Anları keyifle dolduran LAV Kahve Yanı Su Bardağı ile kahve sunumlarına benzersiz bir şıklık katıyor. Zarif ve modern tasarımıyla dikkat çeken Truva Kahve Yanı Su Bardağı, farklı içecek, ikramlık ve tatlı sunumlarında da kullanılabiliyor.

Sunumlarınıza yenilikçi bir dokunuş yapan LAV Truva Kahve Yanı Su Bardağı, LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından satın alınabiliyor.

Özgün tasarımlarıyla samimi ve sıcak sofralar yaratan LAV, Truva Kahve Yanı Su Bardağı ile dost sohbetlerinin, keyifli sohbetlerin, molaların vazgeçilmezi kahve sunumlarına çok yakışan modern bir tasarım sunuyor. Zarif duruşuyla göz alan Truva Kahve Yanı Su Bardağı, sadece su için değil farklı içecekler, atıştırmalıklar ve küçük porsiyonlarda sunacağınız lezzet dolu tatlılarınızda eşlik ediyor.

Lokmalık tatların servisinde de kullanabileceğiniz Truva Kahve Yanı Su Bardağı, hayal gücüne sınır koymayanların sofralarına renk katıyor. Küçük porsiyonlarla lezzetli ve şık sunumlar yapmak isteyenlerin yardımcısı olan Truva Kahve Yanı Su Bardağı’na tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page