top of page

Kahveniz Hep Sıcak...Kahve fincanına elektronik bir dokunuş gerekli mi? Kimileri için gereksiz olabilir. Ancak, bazı kahve tutkunları bu tür inovasyonların hem şimdi hem de gelecekte farklı ve daha iyi bir dünyanın oluşturulmasındaki öneminin üzerinde duruyorlar. MugMag Style olarak biz de… Bu nedenle bu ayın ürününü Ember Kupa olarak belirledik. (Ember Mug ya da Ember Akıllı Kupa sadece kahve değil aynı zamanda çay sevenlerin de dikkatini çekiyor).


Ember, kahvenin sıcaklığını sabit tutan bu özelliği ile ilk ürününü 2016 yılında Starbucks ile pazara sundu. O günden beri de sürekli geliştiriyor. Ürünün tasarımcısı ise Robert Brunner ve Ember Tech.

Patentli sıcaklık kontrol teknolojisi ile Ember Mug, en sevilen sıcak içeceklerle mükemmel tat ve mükemmel konforu harmanlamayı amaçlamış. Dünyanın ilk sıcaklık kontrol kupası olma özelliğini taşıyan Ember Mug, sunduğu mükemmel içme sıcaklığı ile fark yaratıyor.
Ember, bir saat sıcaklığı koruyan kahve kupası ve günboyu sıcaklığı hep devam ettirecek olan bardak altlığı ile ve de farklı boyuttaki seyahat kupası olarak tasarlanmış bir ürün. Kahveyi fincana koyup işe daldığımızda ya da biraz uzun beklediğimizde o harika lezzet ve koku kayboluyor. Çünkü, kahve sıradan bir fincanda soğuyor. Ember Akıllı Kupa işte tam da buna çözüm için…


Ember Mug’ın açma / kapama düğmesi bulunmuyor. Kupa içerisinde sıvı olduğunu algılıyor ve sonra kullanıcının istediği sıcaklığı uygulama üzerinden seçmesini istiyor. Kahvenizi unutmanız durumunda ise Ember, 20 dakika kadar kahveyi ılık tutuyor. Bu başarılı tasarımın beyaz ve siyah renkleri bulunuyor. Dilediğiniz sıcaklığı kupa üzerinden ayarlamanıza olanak tanıyan ürün, akıllı telefon ve saatlerle de ayar yapabilme imkânı sunuyor. Bu özellikleri ile pek çok kullanıcının ilgisini çeken Ember markası, iç mekanlarda kullanılabilecek şık kupa tasarımının yanı sıra, dışarıda taşımaya uygun akıllı mug tasarımı ile de sıcak içecek sevenlere büyük kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kullanıcı yorumlarında özellikle çizilmeye karşı dayanıklı olduğu sık vurgulanan Ember Akıllı Kupa, dışı dayanıklı seramikle kaplanmış, paslanmaz çelikten üretilmiş.

Özellikle iPhone kullanıcılarının dikkatini çeken Ember Akıllı Kupa bir iPhone aplikasyonu ile çalışıyor.


Patentli sıcaklık kontrol teknolojisi ile Ember Mug, en sevilen sıcak içeceklerle mükemmel tat ve mükemmel konforu harmanlamayı vadediyor. Dünyanın ilk sıcaklık kontrol kupası olma özelliğini taşıyan Ember Mug, sunduğu mükemmel içme sıcaklığı ile fark yaratıyor.Akıllı küçük ev aletleri arasına giren Ember Mug henüz internet dışında ülkemizde yok En önemli nedeni fiyatı. Ürün oldukça pahalı. Ancak kahve tutkunları için buna ayırılacak bir miktar paraları olduğu kesin. Ember Mug için Türkiye’deki alışveriş sitelerine göz atabilirsiniz.Not: Ember aynı zamanda bir start up. 2021 yılında girişim, geliştirme amaçlı 23.5 milyon dolar yatırım aldı.12 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page