top of page

Korkmaz "Moderna" Yeni Tasarım Ödülü Daha Aldı
Ödüllü Moderna bitki çayı, filtre kahve ve demli Türk çayı hazırlıyor

Korkmaz Moderna French Press Kapaklı Çay Makinesi, Avrupa’nın en prestijli tasarım yarışmasında ödüle layık görüldü. Bitki çayı, filtre kahve ve demli Türk çayı hazırlayabilen tasarım, taze ve lezzetli içecek yapmayı çok kolay ve keyifli hale getiriyor.

Kullanıcı ihtiyaçlarını gözeterek gerçekleştirilen Ar-Ge çalışmaları sonucunda; Dizayn Turkey, İF Dizayn, Reddot Desing Award, Turquality, A Desing Avard&Competition gibi sektörün önemli ödüllerini alan Korkmaz, başarısına bir yenisini daha ekledi. Moderna French Press Kapaklı Çay Makinesi ile A’ Design Award And Competition 2022’de iyi tasarım ödülü alan Korkmaz, yenilikçi ürünleriyle alanında fark yaratmaya devam ediyor.Çay tutkunları için tek çaydanlıkta 3 farklı özellik

Korkmaz, modern tasarımını isminde taşıyan Moderna serisi elektrikli çay makinesi ile fonksiyonel kullanım imkanı sağlıyor. İster çay, ister filtre kahve ya da bitki çayı demleyebileceğiniz tasarım, çayın ve kahvenin gerçek lezzeti ile kokusunun tadına varmak isteyenlere bambaşka bir deneyim vadediyor. Makine susuz kaldığında otomatik kapanma özelliğiyle misafirlerinize lezzetli çay yaparken güvenliğinizi de düşünüyor. Ergonomik tasarımı, otomatik kaynatma ve sıcak tutma fonksiyonu ile mutfaklara yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.
0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page