top of page

İncili Restoranlar 2023 Sonuçları


2017 yılında Türkiye'nin en lezzetli ve özel sunum mekânlarını seçmek ve böylece yemek sektörü üreticilerini ödüllendirirken aynı zamanda Türkiye halkına iyi mekânları da tanıtmak için Hürriyet ve Karaca ile yapılan listelemede 2023 sonuçları açıklandı.


İncili Gastronomi Rehberi 2023 açıklandı. 7 Mehmet, ENT, Maçakızı, Mikla, Neolokal, OD Urla, Sunset Grill&Bar ve TURK Fatih Tutak 5 İnci kazanan restoranlar oldu. İncili Gastronomi Rehberi 2023 ödül töreni Swissotel’de yapıldı. Yeme-içme sektöründen pek çok kişinin buluştuğu gece, proje koordinatörü Müge Akgün’ün konuşmasıyla başladı.

Karaca CEO'su Fatih Karaca ile Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Batuhan Mumcu’nun konuşmalarının ardından 4 ve 5 İnci alan restoranlara plaketleri takdim edildi.


4 İnci alan restoranlar alfabetik sırayla 16 Roof, Aheste, Alaf, Amavi, Antica Locanda, Apartıman Yeniköy, Araka, Arkestra, Avlu Restaurant, Banyan Restaurant, Basta! Neo Bistro, Beyti, Casa Lavanda, Dragon, Efendy İstanbul, Fauna, Frankie İstanbul, Gram, Grey Topağacı, Hakkasan Bodrum, Hiç Lokanta, Hışvahan, Hodan, Horasan Balık, Hünkar, İskender Tarihi Ahşap Dükkan, Karaköy Lokantası, Kebapçı İskender Yavuz İskenderoğlu, Kitchen Bodrum by Osman Sezener, Kıyı Restaurant, Lokanta by Divan, Lucca, Malva Restaurant, Mitu Lokanta, Mutfak Sanatları Merkezi, Muutto Anatolian Tapas Bar, Mürver, MYK Restoran by Mehmet Yalçınkaya, Nicole, Ocak, Olea Bosphorus & The Bar, Onbaşılar Kebap, Orfoz Restaurant, Orkide Pastane & Restoran, Pandeli, Paper Moon, Roka İstanbul, Seraf, Seraser, Shang Palace, Spago, Sushi Manga, Şans Restaurant, Terrazza Italia, Teruar Urla, Topaz İstanbul, Trilye, Tuti Restaurant, Ulus 29, Urla Vino Locale ve Zuma Restaurant.


Bu sene 5’inci kez hazırlanan İncili Gastronomi Rehberi’nde 5 İnci’yle dahil olan restoranlarsa 7 Mehmet, ENT, Maçakızı, Mikla, Neolokal, OD Urla, Sunset Grill&Bar ve TURK Fatih Tutak oldu.

1, 2 ve 3 İnci kazanan restoranların tamamına rehberden ulaşabilirsiniz.5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page