top of page

Kahve Dünyası lezzetleri Viaport Tuzla Marina’da!“Hepimizin Ortak Noktası” mottosuyla misafirleriyle buluşma noktalarını artırmaya devam eden Kahve Dünyası, yeni mağazasını Viaport Tuzla Marina AVM’de açtı. Tuzla’nın merkezinde 9 Eylül 2022 itibarıyla misafirlerine hizmet vermeye başlayan Kahve Dünyası mağazası,kahve çeşitlerinin yanı sıra özgün lezzetleriyle de Tuzlalıların yeni buluşma noktası olacak.

Kahve Dünyası, yeni mağazasının kapılarını dünyanın deniz üstünde tasarlanan ilk yaşam merkezi olan Viaport Marina Alışveriş Merkezi’nde açtı. İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı olarak tanımlanan Viaport Marina’da tüm dünyadan misafirlerini ağırlamaya başlayan Kahve Dünyası; lezzetli kahveleri, dondurmaları, ev yapımı tadında hazırlanan pastaları ve taptaze sunulan sandviçleriyle bölgenin sosyal yaşamına ayrı bir dinamizm ve stil katacak.

Gofrikli Dondurma ve Milkshake eylül ayında sevenlerini bekliyor!

Kahve Dünyası, dünyanın farklı coğrafyalarında yetişen değerli kahve çekirdekleriyle hazırladığı kahvelerinin yanı sıra yüzde 40 oranında bitter çikolata içeren Çikolatalı Türk Kahvesi ile de kahve severlerin favori adreslerinin başında geliyor.Kahve Dünyası'nın özgün ve vazgeçilmez lezzeti, yüzde 23 oranında Antep Fıstığı içerenGofrik ile yepyeni bir inovasyon ürününe dönüşen Gofrikli Dondurması iseayın dondurması konseptiyleeylül ayı boyuncaViaport Marina AVM mağazasında sevenleriyle buluşacak. Bu aya özel bir ilk olarakGofrikli Dondurma ile hazırlanan yeni GofrikliMilkshakede Kahve Dünyası misafirlerinin kaçırmaması gereken lezzetlerden biri.Birbirinden lezzetli ev yapımı tadında pastalar ve taptaze unlu mamulleri ile günün her saati misafirlerine özgün lezzetler sunmaya devam eden Kahve Dünyası, Viaport Marina’nın kalbinde yer alan alışveriş merkezinde keyifli bir mola vermek isteyenleri bekliyor.

Kahve Dünyası Hakkında

Yarım asırdır kahve - kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 200’ü aşkın mağaza olmak üzere 600’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 14 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetini Türkiye’de benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışıyla misafirlerine sunmaktadır. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır.

Kahve Dünyası Online Mağaza Hakkında

Kahve Dünyası 2012 yılından bu yana www.kahvedunyasi.com online mağazası ile herkesin severek tükettiği ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

15 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Yorumlar


bottom of page